EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal Medyada Madonna'ya Kablolu Destek!
Yeni albümü Rebel Hearth için kabololara sarılmış şekilde poz veren Madonna'ya Instagram'da hayranlarından 'destek' yağdı, ünlü şarkıcı gibi olmak isteyen fanlar şekilden şekile girdi..
Asıl adı Louise Veronica Ciccone olan 16 Ağustos 1958 Michigan doğumlu "Pop müziğin kraliçesi" lakaplı sanatçı Madonna'nın piyasaya sürmeye hazırlandığı Rebel Hearth albümünün şarkıları geçtiğimiz haftalarda internete sızdırılmıştı. Madonna bunun üzerine Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına, “Bu sanatsal tecavüzdür! Bu terörizmin bir türüdür. İnsanlar neden sanatsal süreci yok etmek istiyor? Neden çalıyorlar? Neden bana bitirmem ve size en iyisini sunmam için fırsat vermiyorlar?”diyerek serzenişte bulunmuştu. Popüler müzikte hatrı sayılır bir yere sahip olan Madonna şarkılarının çalınmasını bir kenara bıraktı ve yeni albümün tadını çıkarmaya karar vermiş olacak ki Instagram hesabından kendisini hem ti'ye alanları hem de destek verenleri sayfasına taşıdı. Pop müziğin kraliçesinin 10 Mart'ta çıkacak albümdeki 6 şarkının ön siparişi şimdiden verilebiliyor. Albümün tamamı ise Mart ayında yayınlanacak ve toplam 19 şarkı olacak.
 
Madonna "I love my fans creativity!!! Thanks for your support! #rebelheart #livingforlove " yazılı bir mesajla hayranlarından gelen fotoğrafları kolaj yapıp yayınladı. Sanatçının yayıladığı fotoğrafın altına yüzlerce yorum geldi.
 

Diğer Haberler

Magazin.com.tr’de yayınlanan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır…
© Copyright 2012
Faydalı Linkler :