SİZCE HANGİSİ?
Sizce Hangisi Daha Yakışıklı

EN ÇOK OKUNANLAR

Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ'un izinde...
Genç kızların yeni idolü Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ'un izinde... Genç oyuncu yeni dizisi için yoğun bir spor programına katılarak iki ayda hem yedi kilo verdi hem de 'baklava' denilen 6 karın kası yaptı.

 

'Adını Feriha Koydum' dizisiyle şöhretler listesine adını yazdıran Çağatay Ulusoy, yeni romantik drama tarzındaki dizisi için hummalı bir çalışma içerisine girdi. Yeni projesine bomba gibi hazırlanan yakışıklı oyuncu 7 kilo verdi ve 6 tane de 'baklava' denilen karın kası yaptı. Akşam'ın haberinegöre; yaklaşık iki aydır yoğun bir vücut geliştirme sporu yapan Ulusoy, bunun yanı sıra yüzme ve basketbol sporlarından da destek aldı. Yeme ve içmesine dikkat eden genç oyuncu ağırlık olarak tavuk salata ile beslenirken, tatlılardan ise uzak durdu. Konuyla ilgili olarak menajeri Selin Boronkay, 'Yarışmadan çıktığından daha iyi bir fiziğe sahip şu anda. Çok güzel bir vücut yaptı. Six Pack'li karın kasları oldu (6 baklava). Spor yapanlarda 2 tane çıkıyor ama Çağatay yaklaşık iki ay her gün spora gitti' diye konuştu.
 
Tolga da baklava için çalışıyor! 
'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisi'nde Ahmet karakterini oynayan Tolga Güleç de yeni sinema filminde atletik bir vücuda sahip olmak için kolları sıvadı. Özel bir hoca tutan Güleç, sabah akşam yoğun bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyor.

Diğer Haberler

Magazin.com.tr’de yayınlanan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır…
© Copyright 2012
Faydalı Linkler :