SİZCE HANGİSİ?
Sizce Hangisi Daha Yakışıklı

EN ÇOK OKUNANLAR

GÖKHAN ÖZEN, SEZEN AKSU’YA ŞARKI YAZDI
Gökhan Özen, “hayat kılavuzum” dediği Sezen Aksu için çok özel bir şarkı yaptı. Sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Nereye Kadar’ adlı parçayı Sezen Aksu için hazırladığını belirten Gökhan Özen, Aksu’nun kendisi için çok önemli bir yere olduğunu söyledi.

 

Cumartesi akşamları saat 20.00’de TNT ekranlarında yayınlanan Yıldız Masalı adlı dizide başrol oynayan Gökhan Özen, dizideki rolü için Sezen Aksu’yu konu alan bir şarkı hazırladı. Eşi Selen Özen ile birlikte Yıldız Masalı’nın aynı zamanda yapımcılığını da üstlenen Gökhan Özen’in ‘Nereye Kadar’ şarkısı, dizi ekibi arasında heyecan yarattı.

Önümüzdeki günlerde ekrana gelecek bölümde, dizide oynadığı ‘Rockçı Kaya’ karakteri olarak şarkıyı seslendirecek Gökhan Özen, Sezen Aksu’ya yaptığı şarkı için ‘Sezen’den kaybolan yıllar, kaybolmayan hatıralar dedim şarkımda… Gerçekten yıllar geçse de hatıralar kaybolmuyor. Tıpkı Sezen Aksu’nun hayatımızdaki yeri gibi. Sezen benim için çok önemli. Onu bir hayat kılavuzu olarak görüyorum. Benim ve benim gibi milyonlarca insanın hayat kılavuzu. Şarkımda sevgili Sezen Aksu’ya saygı ve sevgimle küçük bir selam verdim” dedi.

 

NEREYE KADAR

Söz-Müzik: Gökhan Özen

 

Ertelenmiş mutluluklar

Yaşanmamiş yıllarım var

Yokluğundan mütevellit

Uykusuzluk problemim var

 

Nereye kadar nereye kadar

 

Gidip dedöndüğüm yollar

Yalnız kurduğum düşler var

Seninle tüm masallarda

Mutlu son var

 

Sezen’den kaybolan yillar

Kaybolmayan hatiralar

Seninle tüm masallarda mutlu son var.


Diğer Haberler

Magazin.com.tr’de yayınlanan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır…
© Copyright 2012
Faydalı Linkler :