SİZCE HANGİSİ?
Sizce Hangisi Daha Yakışıklı

EN ÇOK OKUNANLAR

Karanlığın Elli Tonu filminin çekimleri başladı
E.L. James’in dünya çapındaki çok satanlar kitabından uyarlanan Grinin Elli Tonu'nun devam halkası olan 'Karanlığın Elli Tonu' setinden ilk kareler geldi.
2015 yılında defalarca 'en kötü film' seçilen Grinin Elli Tonu'nun devam filmi olan Karanlığın Elli Tonu'nun çekimlerine başlandı. Akademi Ödüllerinin tersine yılın en kötülerini seçen Altın Ahududu'da 'Yılın en kötü aktrisi' seçilen filmin 26 yaşındaki başrol oyuncusu Dakota Johnson ise, yine aynı rolle kamera karşısına geçti. Bir diğer başrol oyuncusu Jamie Dornan da 'en kötü erkek oyuncu' seçilmişti.
 
Kanada'nın Vancouver kentinde başlayan çekimlerde Jamie Dornan bir kez daha Christian Grey'i, Dakota Johnson da Anastasia Steele'i canlandırıyor.
 
Erotik-romantik seride ikinci devam halkasında ekibe dahil olan yeni isimler de var: Avustralyalı oyuncu Bella Heathcote ve Kim Basinger.
 
Anastasia'nın Grey'i unutup yeni bir hayat kurmaya çalıştığını göreceğimiz filmde ne yazık ki genç kadın karizmatik Grey tarafından rahat bırakılmayacak.
 
Anastasia'nın flörtöz yapımcı Jack Hyde'ın (Eric Johnson) yanında çalışmaya başlaması da Grey'in hazmedeceği bir şey olmayacak.
 
Filmin 10 Şubat 2017’de vizyonda olması bekleniyor.

Diğer Haberler

Magazin.com.tr’de yayınlanan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır…
© Copyright 2012
Faydalı Linkler :