SİZCE HANGİSİ?
Sizce Hangisi Daha Yakışıklı

EN ÇOK OKUNANLAR

Evlilik programında gelen haber, yürekleri dağladı
Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol da adlı programda, canlı yayında gelen haber Türkiyeyi gözyaşlarına boğdu.
Magazin - Programa ailesini bulmak için başvuru yapan Faruk bey, büyük bir heyecanla günlerdir ailesine ve 40 yıldır görmediği oğluna kavuşmanın hayaliyle yaşıyordu.
 
Esra Erol ve ekibi büyük bir titizlikle, ailesine ve oğluna ulaşmak için seferber oldu. Günlerce devam eden araştırma sonucu Faruk bey'in kardeşine ve yeğenleri ile kavuşma anı vtr olarak canlı yayında yayınlandı.
 
Bir fotoğraf karesi ile senelerdir oğlunu arıyordu. Başarılı sunucu Esra Erol, Faruk amcanın hikayesini anlatırken ekipten bir kişi Esra Erol'a sessizce durumu izah etti, ardından başka bir kişi, Faruk amcayı stüdyodan dışarı çıkarttı. 
 
Ve acı haber geldi
 
Esra Erol, Faruk Bey'in oğlu Faruk Frank Arar'ın 2012 yılında vefat ettiğini ve kimsesizler mezarlığa gömüldüğünü söyledi ve gözyaşlarına hakim olamadı. 
 
Esra Erol ve ekibinin canlı yayında Faruk beye bunu söylememesi ve 82 yaşındaki yaşlı bir insanı canlı yayında reyting uğruna malzeme yapmaması sosyal medya da en çok konuşulan olay oldu.

Diğer Haberler

Magazin.com.tr’de yayınlanan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır…
© Copyright 2012
Faydalı Linkler :