SİZCE HANGİSİ?
Sizce Hangisi Daha Yakışıklı

EN ÇOK OKUNANLAR

Model of Celebrity'de şaşırtan yarışmacı!
İşitme engelli yarışmacının hayali gerçek oldu...
Elemeleri Haziran ayında başlayan Model Of Celebrity, şov dünyasının ve podyumların yeni yıldızlarını bulmak için tüm Türkiye’yi dolaşıyor. Koreograf Banu Noyan, İletişim danışmanı Özgür Aras ve modacı Hakan Akkaya’nın jüri üyeliği yaptığı Model Of Celebrity seçmelerine yüzlerce genç başvurdu. Başvuruları yoğun ilgi gören yarışmada geçtiğimiz gün Osmaniye’deki Park 328 AVM’de yapıldı.
 
İşitme engelli yarışmacı şaşırttı ve ağlattı...
 
2015’te yapılacak olan büyük final öncesi podyuma çıkan gençlerin arasında işitme engelli yarışmacı dikkat çekti. 21 yaşındaki işitme engelli Melike Sümer güzelliği ve fiziğiyle dikkat çekerek elemeleri geçmeyi başardı. İşitme engelli olmasına rağmen müziğe ayak uydurması ve vücut dilini kullanması büyük şaşkınlık yarattıve beğeni topladı.
 
Melike'nin hayali gerçek oldu!
 
Organizasyonun elemelerini izleyen yüzlerce kişinin ve jüri üyelerinin cesaretinden dolayı ayakta alkışladığı Melike Sümer, gördüğü ilgi karşısında çok duygulandı, ve yanında getirdiği işaret dilini bilen arkadaşının aracılığıyla 'En büyük hayalim bir defile de manken olarak yürümek, bana bu fırsatı verir misiniz?' diye sorması karşısında  Banu Noyan ve Hakan Akkaya bu hayali birlikte gerçekleştirelim diyerek defilelerinde Melike’yi podyuma çıkarma sözü verdiler. Arkadaşının tercümesiyle jürinin ne anlattığını öğrenen genç kız tepkilerini ve mutluluğunu heyecanla gösterdi ve alkışlarla uğurlandı.

Diğer Haberler

Magazin.com.tr’de yayınlanan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır…
© Copyright 2012
Faydalı Linkler :